Vokřál (ANO): Brněnský primátor zahájí školní rok na Špilberku

30.08.2015 13:01 | Zprávy
autor: PV

Podle předběžných odhadů nastoupí do prvních tříd základních škol v Brně ve školním roce 2015/2016 zhruba 4000 prvňáků. Přesné číslo bude Magistrát města Brna znát ve druhé polovině září, kdy dostane od ředitelů všech 66 brněnských základních škol přesné údaje. V loňském školním roce nastoupilo do prvních tříd 3723 žáků. Celkem navštěvuje základní školy v Brně téměř 27 000 školáků.

Vokřál (ANO): Brněnský primátor zahájí školní rok na Špilberku
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Petr Vokřál, ANO

Vedení statutárního města Brna zahájí školní rok 2015/2016 v úterý 1. září 2015:

Primátor města Petr Vokřál bude v 9.00 hod. ve Středisku ekologické výchovy Hlídka na Špilberku zahajovat školní rok prvňáčkům ze ZŠ Husova 17

První náměstkyně primátora Klára Liptáková se v 8.00 hod. zahájení školního roku na ZŠ a MŠ Chalabalova 2 a v 9.00 hod. na ZŠ Žebětín (Otevřená 20)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Má Macinka páky na to, vás vyřadit ze summitu NATO?

Aspoň vám tím vyhrožuje a už víme, že to není jeho první výhružka vůči vám. Litujete toho, že jste ho jmenovat? Nebo jmenoval byste ho ještě někdy? Snad aspoň s Turkem teď definitivně necouvnete. Držím vám palce.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Kovářová: Ústavní zakotvení práva na hotovost. Rašín mě inspiroval

22:33 Senátorka Kovářová: Ústavní zakotvení práva na hotovost. Rašín mě inspiroval

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Aloisi Rašínovi.