Volební sjezd Strany Práv Občanů Zemanovci

08.03.2020 9:10 | Zprávy
autor: PV

V sobotu 7. března se v Praze uskutečnil volební sjezd Strany Práv Občanů Zemanovci.

Volební sjezd Strany Práv Občanů Zemanovci
Foto: SPOZ
Popisek: Logo Strany práv občanů - Zemanovců

Novým předsedou strany se stal Martin Šulc, zaměstnanec Kanceláře prezidenta republiky, 1. místopředsedou byl zvolen zastupitel Jihomoravského kraje Marian Keremidský a dalším místopředsedou byl zvolen Miloslav Soušek, bývalý poslanec a zastupitel Vysokého Mýta.

Delegáti zvolili také Revizní kontrolní komisi ve složení předseda: Roman Florina a členové Jana Blažková a Rudolf Bauer.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Proč si zvete umělce, kteří se účastnili demonstrace proti vám?

Podle vás snad udělali něco špatného nebo nemají právo demonstrovat? A jestli s nimi chcete jednat o jejich názoru, proč jen s nimi? Proč ne i s obyčejnými lidmi, co tam byli? Nebo ty si také pozvete? Děkuji. A.K.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Babiš v plné kráse - zrušit ODS, zrušit opozici, zrušit novináře

22:14 Kupka (ODS): Babiš v plné kráse - zrušit ODS, zrušit opozici, zrušit novináře

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Andreji Babišovi.