Volfová (ANO): Zveme vás na punč do vratných vánočních hrnečků

20.11.2019 12:54 | Zprávy
autor: PV

Před rozsvícením vánočního stromu zazpívá Ewa Farna.

Volfová (ANO): Zveme vás na punč do vratných vánočních hrnečků
Foto: archiv kandidátky
Popisek: zastupitelka České Lípy a jednička na kandidátce ANO v Libereckém kraji Jitka Volfová

Letošní program rozsvícení vánočního stromu ozdobí svým vystoupením přední česká zpěvačka Ewa Farna, která přijede se svým vánočním programem. Zejména děti určitě ocení vystoupení divadla Kvelb, které přiveze 13 metrů vysokou loutku anděla, který bude chodit mezi lidmi. Program, který je naplánovaný na sobotu 30. listopadu, pak uzavře Hluchá parta a Jazzová farma ZUŠ Česká Lípa.

Na náměstí bude probíhat také tradiční vánoční jarmark. Okolo morového sloupu budou opět umístěny vánoční stromečky, které si ozdobí českolipské školy a školky. Po rozsvícení vánočního stromu pak bude na náměstí probíhat intenzivní adventní týden, a to od 16. do 20. prosince. Náměstí bude plné vánočního zboží, každý den ozdobí svým vystoupením děti z českolipských základních a mateřských škol, počítá se také s živým betlémem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krutáková (STAN): Chceme od ministra jasné vysvětlení

21:02 Krutáková (STAN): Chceme od ministra jasné vysvětlení

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k personálním změnám v institucích podléhajících MŽP.