Vondra (ODS): Němci ve jménu záchrany planety posílili závislost Evropy na Rusku

06.10.2021 12:09 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k nedostatku energetických zdrojů v zemích Evropské unie

Vondra (ODS): Němci ve jménu záchrany planety posílili závislost Evropy na Rusku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alexandr Vondra

Se strategickou bezpečností a nezávislostí našeho kontinentu bohužel zelené plány vůbec nepočítají. Vezměme si jenom příklad NordStreamu 2: Němci ve jménu záchrany planety posílili závislost Evropy na Rusku.

Druhá fáze přijde, až bude EU tlačit na Rusko, aby taky omezilo emise CO2. Kreml rouru zavře a plyn přesměruje do Číny. Je jedno, kolik rázných otevřených dopisů o Rusku a Číně napíší, když svými politikami dělají Evropu na nich závislejšími.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Brzy budeme mít víc generálů než vojáků

10:21 Mašek (ANO): Brzy budeme mít víc generálů než vojáků

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na povýšení Karla Řehky a Michala Koudelky