Vostrá (KSČM): KSČM s mladými kandidáty

7. 1. 2019 13:27

Píše se rok 2019. Rok, jak všichni doufáme, pozitivních změn. Současně i rok voleb do Evropského parlamentu. Každý z nás může svým dílem přispět k naplnění cílů, které mají pomoci řešit situaci zemí sdružených pod vlajkou Evropské unie.

Vostrá (KSČM): KSČM s mladými kandidáty
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Na předních místech kandidátky do Evropského parlamentu jsou mladí lidé, které KSČM upřednostnila a dala tak zelenou neotřelému pohledu na řešení problémů. Evropa si zaslouží hledání nových cest, respekt k názorům občanů jednotlivých členských států. Mladí lidé dávají záruku neotřelých nápadů i energie prosadit je. Realizace jednotlivých programových bodů je cílem KSČM. Mladí lidé chtějí Evropu dostupnou, bezpečnou a rozvíjející se, a to ve všech oblastech prospěšných člověku v běžném životě. Jedná se o možnosti vědy a výzkumu, studia, pracovních příležitostí, zajištění bezpečnosti i rozvoje kultury. Chceme Evropu chápající a vstřícnou k členským státům, a to na stejné úrovni. Nechceme byrokratismus nesmyslných zákonů a nařízení.

ÚV KSČM podpořil do čela kandidátky mladé lidi pod heslem KSČM – ČESKÁ LEVICE SPOLEČNĚ! Věřím, že toto rozhodnutí je prvním krokem k úspěchu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

10:08 Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

Jednoznačně odsuzuji invazi Turecka na svrchovaném území Syrské arabské republiky. Agrese je namířen…