Vostrá (KSČM): Nejde jen utáhnout kohoutky a škrtat…

26.08.2021 13:02 | Zprávy
autor: PV

V poslední době bylo (mimo jiné) velmi diskutovaným tématem zadlužení ČR.

Vostrá (KSČM):  Nejde jen utáhnout kohoutky a škrtat…
Foto: red
Popisek: Miloslava Vostrá

Článek byl převzat z Profilu Ing. Miloslava Vostrá - Nejde jen utáhnout kohoutky a škrtat…

Podle nejaktuálnějších informací stoupl schodek státního rozpočtu ke konci července na 279,4 miliardy Kč z červnových 265,1 miliardy. Jde o nejhorší červencový výsledek od vzniku ČR. Jen pro doplnění, loni ke konci července byl schodek 205,1 miliardy Kč. Zadlužovat bychom se neměli. Řešením však rozhodně není utažení kohoutků a čekání, že se situace zlepší. O tom jsme se ostatně již v minulosti sami přesvědčili.

 

Jak tedy dál? Určitě bychom měli pokračovat v pomoci potřebným a zároveň pomoct odrazit se ode dna těm, které koronavirus srazil k zemi. Také je nutné „chytře“ investovat a tím rozhýbat naši ekonomiku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co přesně od Macinky očekáváte?

On se přeci už nějak rozhodl k iniciativě PUR L přistoupil. Není žádost o vysvětlení jen laciné gesto, které vlastně nic nezmění? Proč vůbec jste v této vládě, když hlavně co se týká obrany a bezpečnosti tak nenaplňujete vůbec vaše předvolební sliby?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Ankara ukázala, jak daleko mají mediální scénáře k realitě

9:15 Vích (SPD): Ankara ukázala, jak daleko mají mediální scénáře k realitě

Článek 3 Washingtonské smlouvy musí být základem české obranné politiky.