Vostrá (KSČM): Nepodceňme komunální a senátní volby

09.10.2014 11:10 | Zprávy
autor: KSČM

Vážení občané, dovolte mi, abych Vás jménem svým a jménem našich kandidátů do Senátu Parlamentu ČR a komunálních voleb pozvala zítra a v sobotu k volbám ve Vašich městech a obcích.

Vostrá (KSČM): Nepodceňme komunální a senátní volby
Foto: red
Popisek: Miloslava Vostrá

Všichni máme často spoustu výhrad k politikům, kteří vládnou v obcích, městech či Senátu. Pokud si však budeme své výhrady sdělovat jen sami mezi sebou, nikdy nedokážeme realizovat změnu, jež je pro naši zem i pro nás samotné velmi nutná. Senát je pojistkou, která může hodně ovlivnit, a zastupitelstva obcí a měst jsou nám nejblíže a doslova bezprostředně ovlivňují náš denní život. Zapřemýšlejme o tom, že nejen my, ale i naše děti a vnoučata si zaslouží, aby se podmínky každodenního života změnily k lepšímu. Je potřeba, aby zůstaly zachovány školy a školky, abychom nemuseli daleko dojíždět k lékaři, abychom města i obce měli bezpečné a nemuseli se bát po setmění vycházet na ulici. Je třeba prosazovat takovou sociální politiku, aby senioři po celoživotní práci neměli obavu z dalšího dne, zdali zaplatí povinné účty anebo budou-li mít na doplacení léků. Komunální volební programy specifikují v rámci KSČM všechny tyto požadavky, které naši kandidáti zaznamenali při pravidelných setkáních a diskusích s občany. Bez Vaší pomoci však nedocílíme pozitivních změn, a proto bych Vás ještě jednou chtěla požádat, věnujte čas, navštivte volební místnosti a dejte hlas kandidátům KSČM.

Ing. Miloslava Vostrá, místopředsedkyně ÚV KSČM

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

13:12 Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…