Vostrá (KSČM): Proč chce Schwarzenberg Hudečka?

24.06.2014 14:46 | Zprávy

Na obžalobu primátora hlavního města Prahy za TOP 09 Tomáše Hudečka v kauze neotevřeného výběrového řízení zareagoval Karel Schwarzenberg okamžitou obhajobou svého chráněnce. Je to prý úspěšný pražský politik, který se rozhodně ničeho nekalého určitě nedopustil.

Vostrá (KSČM): Proč chce Schwarzenberg Hudečka?
Foto: red
Popisek: Miloslava Vostrá

Samozřejmě platí presumpce neviny, nicméně je opravdu Karel Schwarzenberg natolik seznámen s trestním spisem či je odborníkem na trestní právo, že činí okamžitě takové závěry? Fakticky zde dochází tedy k útoku na práci policie i státního zastupitelství. Protože se jedná o politika TOP 09, tak je vše určitě v pořádku a policie i státní zastupitelství jednají na „objednávku“. Je to v podstatě skandální vyjádření. Druhou věcí je také vyjádření, že je údajně primátor Hudeček prospěšný politik pro Prahu. Opravdu? Čím kdy bylo jeho vedení Prahy prospěšné, se musíme nutně také ptát. Žádné reálné investice do dopravní infrastruktury či obecně rozvoje neproběhly, mnoho projektů se spíše zastavilo a problémy jako parkování či kriminalita a další zůstaly zkrátka neřešené. Těžko chápat, jaké jsou tedy opravdové důvody Karla Schwarzenberga pro podporu Tomáše Hudečka. Naopak doufejme, že dostane příležitost vyniknout někde jinde.

Ing. Miloslava Vostrá, místopředsedkyně ÚV KSČM

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: KSČM

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Balaštíková (ANO): Jak já přijdu k tomu, že o mé zemi rozhoduje někdo, kdo tu x let nežije

21:03 Balaštíková (ANO): Jak já přijdu k tomu, že o mé zemi rozhoduje někdo, kdo tu x let nežije

Projev na 107. schůzi Poslanecké sněmovny 21. června 2024 ke korespondenční volbě