Votava (ČSSD): Nechceme podporovat nadnárodní firmy na úkor občanů

25.11.2016 13:36 | Zprávy

Plán na zrušení daně z dividend ČSSD nikdy nepodpoří! Nejde jen o to, že by Andrej Babiš na této legislativní změně sám mohl vydělat 4,5 mld. Kč, ale hlavně proto, že tento krok jde proti základním programovým principům vlády.

Votava (ČSSD): Nechceme podporovat nadnárodní firmy na úkor občanů
Foto: Václav Votava
Popisek: Poslanec za ČSSD Václav Votava

Argument Babiše o zamezení odlivu peněz do zahraničí tak může být pouhou zástěrkou pro jeho vlastní profit.

Sociální demokraté jsou proti daňovým úlevám jen pro bohaté podnikatele. Principem politiky ČSSD je podporovat rodiny s dětmi, nikoliv jen rodiny miliardářů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Rakušan

Dobrý den, pane Mašku, všimla jsem si, že dost útočíte na Rakušana. Vadí vám jen on sám nebo máte problém se stranou jako s celkem? A je podle vás STAN horší než třeba ODS?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Představil jsem svůj odborný tým, budeme hlídat Babiše

22:31 Rakušan (STAN): Představil jsem svůj odborný tým, budeme hlídat Babiše

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k práci v opozici.