Výborný (KDU-ČSL): Komunisti jsou prostě pořád stejní

27.02.2020 13:27 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k vyjádření poslance KSČM Grospiče, že únor 19487 byl pokus o puč pravice

Výborný (KDU-ČSL): Komunisti jsou prostě pořád stejní
Foto: http://www.kdu.cz
Popisek: Marek Výborný (KDU-ČSL)

Máloco mě dokáže opravdu vytočit. Ale nehorázné bolševické lži se mnou fakt lomcují. Co si dovolí soudruh Grospič je ostudou českého Parlamentu! Fakt se stydím, že český poslanec takto manipulativně lže a lže. Prostě komunisti jsou pořád stejní!

Začalo to tím, že oběti srpnové invaze 68 byly obětmi dopravních nehod a dnes to má pokračování v tomto plivnutí do tváře všem obětem komunistické zvůle. Padesát let poté, co bolševici bestiálně umučili čihošťského kněze P. Toufara, padesát dva let poté, co prostřednictvím akčních výborů prováděli čistky mezi sobě nepohodlnými občany, asi aby podpořili pravicový puč?!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Odtrženost EU a Fialovy vlády od reality a občanů

16:02 Vích (SPD): Odtrženost EU a Fialovy vlády od reality a občanů

Nový dokument, který administrativu Donald Trumpa instruuje, Strategie národní bezpečnosti USA, byl …