Výborný (KDU-ČSL): Nestěžujme si na maličkosti a to důležité opatrujme

17.11.2020 19:45 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k výročí 17. listopadu

Výborný (KDU-ČSL): Nestěžujme si na maličkosti a to důležité opatrujme
Foto: http://www.kdu.cz
Popisek: Marek Výborný (KDU-ČSL)

Každý zvlášť, přesto spolu. Zapalme dnes ve svých domovech svíčku pro demokracii a svobodu. Máme 31 let svobody. Jsme mladá demokratická země, srdce uprostřed Evropy s krásnou přírodou, bohatou kulturou a báječnými lidmi. Máme být na co hrdí. Děkuji všem, kdo se v roce 1989 navzdory všemu rozhodli vyjít do ulic, čímž se odstartovala velká změna a nastala nová, lepší etapa našich dějin. Nestěžujme si na maličkosti a to důležité opatrujme. Svoboda a demokracie jsou křehké. Krásný svátek přeju!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…