Zahradil (ODS): Jak se dělá ve Strakovce evropská politika, je skandálnější než prolomení mailu

06.01.2016 16:00 | Zprávy
autor: PV

Prolomení soukromé mailové stránky je samozřejmě skandální a nepřijatelné, nicméně uniklé skutečnosti jsou možná ještě děsivější.

Zahradil (ODS): Jak se dělá ve Strakovce evropská politika, je skandálnější než prolomení mailu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil

Ukazuje se, že evropskou politiku české vlády má zcela v rukou státní tajemník Prouza, který si pro instrukce jezdí do Berlína, a další nevolení úředníci. Není proto divu, že česká vláda ve všem kopíruje berlínsko-bruselský federalistický kurz, včetně přijetí eura nebo povinného přerozdělování migrantů.

Nesamostatnost, servilita a submisivita této vlády jí znemožňuje stanovit si jakékoliv zahraničně-politické cíle a vede k slepému následování cizích koncepcí. To přímo ohrožuje české národní zájmy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

K čemu bude armádě karlovarské letiště?

Neslibovali jste, že peníze na obranu budete využívat efektivně? Na co armáda potřebuje zrovna toto letiště? Kolik to bude stát? Nejen nákup, ale i samotný provoz do budoucna?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Grolich (KDU-ČSL): Začíná éra vládní televize

18:09 Grolich (KDU-ČSL): Začíná éra vládní televize

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně financování veřejnoprávních médií