Zahradil (ODS): Ke strategickým úvahám o jaderné energetice v ČR

29.09.2020 11:23 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k rozvoji jaderné energetiky

Zahradil (ODS): Ke strategickým úvahám o jaderné energetice v ČR
Foto: Repro Info.cz
Popisek: Bývalý europoslanec ODS Jan Zahradil

Již řada průzkumů potvrdila, že němečtí Zelení se definitivně stali jednak nejsilnější opoziční stranou, jednak na levici vystřídali SPD v pozici jedničky. Pokud se příští rok dostanou do spolkové vlády, zelené tažení proti jádru (už tak dost intenzivní) ještě zesílí, protože němečtí Zelení jsou tomu v čele.

I proto jsem přesvědčen, že nejen dostavbu Dukovan, ale i další dostavby, výstavby a modernizace našeho jaderného potenciálu by měly primárně dělat firmy ze zemí EU. Získáme tak uvnitř EU spojence ve vládách těchto zemí proti zelenému antijadernému tlaku. Což budeme v příštích letech velmi potřebovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): Střípky z návštěvy Petra Pavla v Olomouckém kraji

16:14 Kavij (KSČM): Střípky z návštěvy Petra Pavla v Olomouckém kraji

Prezident Petr Pavel, mediálně vytvářený kult osobnosti končí svoji další ze série spanilých jízd …