Zálom (Svobodní): Vláda se bojí, že ji lidé přestanou poslouchat.

06.04.2021 8:39

“Když se lidi utrhnou ze řetězu, máme velký průser,” říká ministr Blatný. Ano. Máte velký průser, který ještě nejste schopni zcela obsáhnout. Lidé vás už odmítají poslouchat. A je to tak dobře a věřím, že je to jen první fáze.

Zálom (Svobodní): Vláda se bojí, že ji lidé přestanou poslouchat.
Foto: Archiv LZ
Popisek: Luboš Zálom, lídr koalice Svobodných a Soukromníků, Středočeský kraj

Lidé popíjející pivo na pražské náplavce, lidé užívající si sluníčko bez roušky, lidé cestující z okresu na svou chatu – to jsou takové malé, každodenní projevy samostatného myšlení.

Anketa

Jste pro okamžité otevření restaurací?

43%
57%
hlasovalo: 17046 lidí

A jak často opakuji, POSLEDNÍM ARBITREM KAŽDÉHO NAŘÍZENÍ JE SVOBODNÝ, RACIONÁLNĚ A SAMOSTATNĚ MYSLÍCÍ JEDNOTLIVEC. A neumím si představit, že by racionální úvahou člověk nedošel k závěru, že zakázat pivo, zakázat vycestování na chatu, a nutit lidi k nošení roušky kdekoliv, je absurdní.

Racionální úvaha by měla správně jít ještě dál: vládne nám banda mocichtivých, násilnických gangsterů. Nemusíme – ne, nesmíme je poslouchat, máme-li si zachovat důstojnost, sebeúctu a zejména svobodu.

A je krásně vidět, že tito mocichtiví, destruktivní gangsteři se bojí jediného: PŘEDSTAVY, ŽE LIDÉ JE UŽ NEBUDOU POSLOUCHAT! Obavy ze zhoršení epidemické situace kvůli tomu, že si lidé na pražské náplavce dají pivo, jsou totiž naprosto absurdní, vzhledem k tomu, že neexistuje jediný objektivní důkaz, že dosavadní plošné restrikce jakkoliv pomohly řešení epidemické situace – není tedy ani důkaz, že jejich porušení povede k jejímu zhoršení.

Obávám se však, že tyto destruktivní gangsterské kreatury ještě nepředvedly vše ze svého bohatého portfolia zla. Ještě toho mají v šuplíku hodně. Ale stejně tak jsem přesvědčen, že SPOLEČNĚ JE ZVLÁDNEME.

Mimochodem, všechny tyto typy destruktivních, brutálních násilníků, kteří používají politiku jako nástroj násilí vůči nevinným lidem, popsala Ayn Randová v románu Atlasova vzpoura. Čtěte.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Balatka: Zemanova nemoc? Velmi podivné světlo na události posledních dní

22:02 Senátor Balatka: Zemanova nemoc? Velmi podivné světlo na události posledních dní

Komentář na facebookovém profilu k informování stran nemoci prezidenta republiky.