Zaorálek (SOCDEM): Podle Válka za nedostatek léků může i špatné počasí, jen ne on

17.05.2024 20:01 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministru zdravotnictví.

Zaorálek (SOCDEM): Podle Válka za nedostatek léků může i špatné počasí, jen ne on
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lubomír Zaorálek

Ministr Válek se už 2 roky vymlouvá! Proč v Česku chybí léky? Tvrdí nám, že za to můžou dodavatelé, Brusel, výrobní linky, špatné počasí, moc nemocných lidí - všichni, jenom ne neschopný ministr.

Ve skutečnosti za to může vláda a Válek, protože lidi nezajímají výmluvy, ale řešení problémů. SOCDEM je připravená tuhle tragickou situaci vyřešit a dojednat stabilní dodávky u evropských distributorů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kdo povládne

Od úterý budeme mít nového premiéra, podle všeho ale vládu ne a kdo ví, kdy vláda bude. To budeme jako bez vlády? Nebo bude nový premiér mít pod sebou končící ministry v demisi, kteří jsou ale úplně z jiného politického tábora? Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Malý (Trikolora): Za poctivost ke straně a voličům vyhazov paní Majerová?

8:05 Malý (Trikolora): Za poctivost ke straně a voličům vyhazov paní Majerová?

V červnu vyšel první článek o financích Trikolory a trestním oznámení ve věci. Paní Majerová reagova…