Zdechovský (KDU-ČSL): Jsme banánová republika? Nejsme!

11.08.2019 7:35 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke zdanění církevních restitucí

Zdechovský (KDU-ČSL): Jsme banánová republika? Nejsme!
Foto: Archiv TZ
Popisek: Tomáš Zdechovský, poslanec Evropského parlamentu za KDU-ČSL

Proto jsem se rozhodl využít možnosti podat podnět k Evropské komisi, abych zjistil její stanovisko k tomu, zda Česká republika v případě zdanění církevních restitucí neporušuje zásady právního státu.

A ne, nejedná se o žalobu proti naší zemi, jak mi hned začali předhazovat zástupci SPD a komunistů. Ti jen prokázali, že nejen neví nic o EU a pravomocech europoslanců, ale ani netuší, jak funguje Evropská komise a Evropský soud sídlící v Lucemburku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Katerina​ Demetrashvili byl položen dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

Myslíte, že může fungovat bez USA? A kdyby skončilo, nemyslíte, že to vyvolá třetí světovou válku, protože už řada zemí včetně nás nebude mít ochranu, čehož určitě bude chtít třeba Putin využít? A máme vůbec na to, se případně ubránit bez NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seďa (SOCDEM): Problémy je třeba řešit každý den, nikoli pouze před volbami

10:21 Seďa (SOCDEM): Problémy je třeba řešit každý den, nikoli pouze před volbami

Málokdo z politiků má vizi do budoucna. Ovšem bez této vize nelze řešit každodenní problémy občanů č…