Zdeňková (HPP 11): Jirava (ANO) se nechá zvolit starostou-trestně stíhanými a KSČM

18.01.2017 19:57

Na jednání zastupitelstva ve čtvrtek 19.1.2017 se chystá významná událost, kterou je potřeba pečlivě mediálně zakrýt. Volba starosty z ANO, která potřebuje podporu několikanásobně trestně stíhaných, obviněných a komunistů.

Zdeňková (HPP 11): Jirava (ANO) se nechá zvolit starostou-trestně stíhanými a KSČM
Foto: Praha 11
Popisek: Radnice Prahy 11

Vlastně se chystají dvě významné události, které je potřeba pečlivě mediálně zakrýt. Prodej pozemku pro realizaci kontroverzního developerského záměru BD Bachova a volba starosty z ANO 2011, která potřebuje podporu několikanásobně trestně stíhaných, obviněných, jednoho odsouzeného zastupitele a komunistů. Je oprávněnou otázkou, zda časové propojení uvedených událostí nemá charakter protislužby. 

Na posledním zasedání zastupitelstva MČ Praha 11, které se konalo dne 15.12.2016, zpochybnil radní Říčař (ANO) zdraví a život ohrožující situaci na Jižním Městě pro opoziční zastupitele a občanské aktivisty, kteří se angažovali v letech 2007-2014 proti nežádoucím developerským výstavbám na Jižním Městě (sledování detektivní firmou ABL, fyzická napadení, poškozování majetku). Ing. Říčař (místopředseda pražského ANO) tak pronesl, protože je od prosince 2016 v tiché neveřejné koalici právě s trestně stíhanými zastupiteli D.Mlejnského (býv. ODS, nyní JM-ND).

Protože většina tehdejších aktérů tzv. Jihoměstského Palerma stále namísto v policejní, příp. vězeňské cele, sedí na našem zastupitelstvu a jihoměstská mafie se opět probouzí, viz. aktuální vyhrožování zastupitelům Hnutí pro Prahu 11 z Roztyl ve věci prodeje pozemků, obáváme se o svoji bezpečnost. Jsme totiž povinni každý měsíc trávit jednání zastupitelstva v jedné místnosti s trestně stíhanými osobami, obviněnými, jedním odsouzeným a bývalým příslušníkem StB.

Vážená paní primátorko, spojení ANO 2011 na Praze 11 s několikanásobně trestně stíhanými a obviněnými politiky v závažných majetkoprávních kauzách staví ANO 2011 do nezáviděníhodného postavení, vč. zklamané důvěry voličů.

Pokud se ANO 2011 raduje z chystaného zvolení Petra Jiravy (ANO) starostou Prahy 11 s pomocí hlasů trestně stíhaných, obviněných a odsouzeného zastupitele působících v předchozích volebních obdobích, proti kterým ANO v komunálních volbách 2014 samo vystupovalo, je to více než alarmující. 

K mediálnímu zakrytí výše uvedených událostí má sloužit účelově vyvolaná a veřejně šířená konstrukce proti předsedovi HPP 11 Ing. Štylerovi, na kterou bylo dnes podáno trestní oznámení podle příslušného zákona.

Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11)

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

migranti

Dobrý den, prohlášení Nerudové o migrantech jsem taky nepobral. Ale můj dotaz zní, zda se ví, kolik je v ČR aktuálně migrantů? A co si myslíte o migrantech z Ukrajiny? Máme je přijímat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregorová (Piráti): Obchod se zbraněmi bude pod lepší kontrolou

14:07 Gregorová (Piráti): Obchod se zbraněmi bude pod lepší kontrolou

Europoslanci dnes schválili vylepšená opatření pro dovoz, vývoz a tranzit střelných zbraní, jejich k…