Zelení: Němci zavádějí jízdenku na vlaky, autobusy i MHD za 49 eur měsíčně

06.11.2022 12:53 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k cenově dostupné a kvalitní veřejné dopravě

Zelení: Němci zavádějí jízdenku na vlaky, autobusy i MHD za 49 eur měsíčně
Foto: Zelení
Popisek: Zelení

V Německu oznámila vláda, že od ledna zavede celoněmeckou neomezenou jízdenku na vlaky, autobusy i MHD za 49 eur na měsíc. Za necelých 1200 Kč se tak lidé budou moci dopravovat veškerou dopravou s výjimkou dálkových vlaků.

V Česku naopak dopravci oznamují zdražení, České dráhy například o 15 %, a vláda chce ještě více osekat slevy pro studenty i důchodce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Írán

Podle vás je režim v Íránu lidský? V čem jako? O USA si iluze nedělám, ale na režimu v Íránu fakt nic pozitivního neshledávám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

15:29 Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

Dnem vítězství je 9. květen. Svoboda přišla až toho rána. Do Prahy a nejen sem. Přinesla nám ji Rudá…