Zeman (PRO): Stop nelegální migraci, nechceme islámský chalífát

24.04.2024 9:15 | Komentář

Dnešní oprávněné diskuze o současném návrhu migračního paktu jsou vedeny víceméně ve dvou rovinách: Jednak je-li vůbec přijatelné, aby suverénní stát měl mít za povinnost přijímat proti své vůli nějaké migranty, ať již odkudkoliv, a jednak má-li mít případně možnost „vykoupit“ se nějakým poplatkem (nyní 500 tisíc korun místo jednoho migranta), který se alibisticky nazývá příspěvkem.

Zeman (PRO): Stop nelegální migraci, nechceme islámský chalífát
Foto: Archiv Marek Zeman
Popisek: MUDr. Marek Zeman, MBA, místopředseda Strany PRO, odborný garant pro oblast zdravotnictví

V návaznosti na to se řeší, má-li mít Česká republika možnost dočasně zažádat o prominutí této povinnosti, vzhledem k velkému množství ukrajinských uprchlíků na našem území. Není třeba zdůrazňovat, že tento návrh je na hlavu postavený a zcela nepřijatelný, protože stále jsou jednotlivé evropské státy suverénní a i ČR má mít možnost se sama rozhodnout, koho na svém území chce přijmout a koho nikoliv.

Tato hra na tzv. solidaritu je pro nás nepřijatelná, je námi nezaviněná a je nám vnucená. Migrační pakt je třeba jednoznačně odmítnout právě z důvodů potřeby zachování naší suverenity.

Anketa

Jste rádi, že v USA prošel balík pomoci pro Ukrajinu?

6%
92%
hlasovalo: 27444 lidí

Pane ministře Rakušane, nemáte právo nás zbavovat našich práv a diskuze o přijetí nebo nepřijetí výjimky pro ČR z povinnosti hradit příspěvek za nepřijatého migranta je jen zastíracím manévrem pro fakt, že jste rezignoval na boj proti přijetí migračního paktu! Pane premiére Fialo, máte za povinnost tento návrh odmítnout a jednoznačně se od něj distancovat, a ne se k němu raději nevyjadřovat nebo říkat, že jím opozice straší lidi!

Osobně mně však chybí diskuze na téma přílivu muslimských imigrantů do Evropy. Z důvodů tzv. politické korektnosti se nemluví o rizicích vzrůstu počtu muslimů v některých evropských zemích, přičemž někde si již počty vyznavačů islámu blíží nebo přesahují 10 procent obyvatelstva. Platí to zejména o Francii, Německu či Švédsku a v některých městských aglomeracích dosahují počty muslimského obyvatelstva až 30 i více procent.

Není tedy výjimkou, že některá menší evropská města mají většinu radních muslimského vyznání a na začátku jednání se modlí k Alláhovi. V této souvislosti je třeba říci, že muslimové se nedívají na evropskou vstřícnost k náboženské toleranci s pochopením, ale tak, jak jim jejich víra velí, cítí povinnost dále šířit islámské vyznání.

Osobně nevidím jediný důvod, proč se vzdávat naší kultury, postavené na principech křesťanství, a proč islámu ustupovat. Vzpomeňme, jak za naši kulturu, křesťanství a Evropu bojovali a umírali naši předkové, vzpomeňme na boje ve Španělsku, pod Vídní, na Maltě, ve Svaté zemi a jinde a uvědome si, co je v sázce. Nedopusťme možnost vzniku budoucího českého chalífátu!

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

střelba na FF

Dobrý den, kdy bude ukončeno vyšetřování střelby na FF? Netrvá vyšetřování nějak dlouho? A druhá věc, co mě zajímá je, zda stát nějak odškodnil nebo odškodní rodiny obětí? Já netvrdím, že za to stát může, ale je to to nejmenší, co můžete udělat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Vlastenci volí do Evropského parlamentu kandidáty SPD a Trikolory!

8:04 Rozvoral (SPD): Vlastenci volí do Evropského parlamentu kandidáty SPD a Trikolory!

Termín voleb do Evropského parlamentu se rychle blíží a nově zvolení europoslanci budou rozhodovat o…