Další volební překvapení. S Bobošíkovou bude kandidovat i sportovní expert Baumruk

13.09.2013 18:50 | Zprávy

Bývalý sportovní redaktor a někdejší předseda Rady České televize Jiří Baumruk bude kandidovat za volební blok Jany Bobošíkové Hlavu vzhůru, a to v Plzeňském kraji. Dokonce bude lídrem kandidátky. Baumruk informaci potvrdil ParlamentnímListům.cz.

Další volební překvapení. S Bobošíkovou bude kandidovat i sportovní expert Baumruk
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Jiří Baumruk

Za volební blok Hlavu vzhůru, v jehož čele stojí bývalá europoslankyně Jana Bobošíková, budou kandidovat i členové hnutí Pro sport a zdraví. Dnes to oznámili zástupci Hlavu vzhůru. Hnutí Pro sport a zdraví přitom založil exministr školství Josef Dobeš, po neshodách s dalšími členy vedení ale na funkci předsedy rezignoval.

Jména zástupců Pro sport a zdraví chce hnutí Bobošíkové představit v sobotu. ParlamentníListy.cz ale již nyní získaly informaci, že jako lídr bude v Plzeňském kraji kandidovat někdejší předseda Rady České televize a sportovní expert Jiří Baumruk.

„Hnutí pro sport a zdraví se včera dohodlo na spolupráci s blokem Hlavu vzhůru a mě shodou okolností kromě sportovců oslovila i paní místopředsedkyně Suverenity Jana Volfová, s níž se znám z basketu, a i Jana Bobošíková, s níž se znám zase z České televize. Budu za ten blok kandidovat na prvním místě v Plzeňském kraji,“ prozradil Baumruk ParlamentnímListům.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Olga Böhmová

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump, nebo nic. Z ANO k jednání o míru na Ukrajině

21:40 Trump, nebo nic. Z ANO k jednání o míru na Ukrajině

Měla by se Evropa sjednotit v postoji k Ukrajině a jednohlasně podpořit mírové úsilí Donalda Trumpa?…