Profesor Milan Knížák: Jak to bylo s nabídkou, abych byl lídrem kandidátky bloku Bobošíkové

13.09.2013 15:10 | Zprávy

Milan Knížák poskytl redakci ParlamentníchListů.cz prohlášení, v němž uvádí, že mu lidé z volebního bloku Hlavu vzhůru! nabídli místo lídra pražské kandidátky. Když prý přišel na jednání s šéfkou bloku Bobošíkovou, ta mu měla říct, že o něho nestojí. Jana Bobošíková to však popírá.

Profesor Milan Knížák: Jak to bylo s nabídkou, abych byl lídrem kandidátky bloku Bobošíkové
Foto: Kateřina Bouda Kašparová
Popisek: Milan Knížák

Profesor Knížák poskytl své prohlášení ParlamentnímListům.cz s přáním, aby bylo zveřejněno celé v plném znění bez dalších zásahů, čemuž redakce ráda vyhověla.

„HLAVU DOLŮ“

Dozvěděl jsem se od p. Simkaniče (Česká pravice) a později od p. Martina Doktora, že vznikající volební blok, údajně složený z 15 subjektů si přeje, abych v něm působil jako lídr pražské kandidátky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Německo

Tvrdíte, že Německo výrazně přispívá k bezpečnosti Evropy. To myslíte vážně? Jak? Tím, že jsem zve muslimské migranty?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Evropa nadává, Babišova koalice souhlasí. Útok na EU od Trumpa

9:28 Evropa nadává, Babišova koalice souhlasí. Útok na EU od Trumpa

Dokážou evropské státy zastavit příliv migrantů, kteří připlouvají k břehům kontinentu? Tuto otázku …