Nový politik varuje: Kdo volí ODS, volí i komunisty

28.08.2012 20:23 | Zprávy

Letošní krajské volby budou pravděpodobně veselé. Na volebním lístku najdou voliči řadu netradičních politických uskupení. Volební menu nabízí piráty, soukromníky, milovníky folklóru a další. Na jižní Moravě kandiduje více než 23 uskupení. Bude z čeho vybírat.

Nový politik varuje: Kdo volí ODS, volí i komunisty
Foto: Archiv
Popisek: Volební místnost

Tradiční politické strany jako je ČSSD, ODS, KDU-ČSL a další, jsou možná pro některé voliče už nudné. Ty mladší politické strany jako TOP 09 nebo Věci veřejné zas prý ztrácí na důvěryhodnosti, volič pomalu ztrácí orientaci. Česká politická scéna se letos otřásala v základech. Skandál se střídal se skandálem, korupce zase s protesty nespokojených občanů. Situace tak může nahrát menším netradičním stranám či uskupením, které si brousí zuby na krajské volby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Irena Ševelová

Mgr. Richard Brabec byl položen dotaz

Proč jste proti vzniku NP Křivoklátsko?

V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pendrekový zákon“ narazil. Senátoři podávají ústavní stížnost. I někteří vládní

15:40 „Pendrekový zákon“ narazil. Senátoři podávají ústavní stížnost. I někteří vládní

Vládní „pendrekový“ paragraf o činnosti pro cizí moc, který už podepsal prezident Pavel, bude čelit …