ČSSD příliš věří Klausovým pohádkám, napsal americký novinář Best

27.09.2012 14:33 | Zprávy

Podle ČSSD jednal prezident Václav Klaus v zájmu občanů České republiky, když vetoval prováděcí zákon k penzijní reformě. Nadšení pro Klausovy kroky je ale krátkozraké a stranické, píše americký novinář Erik Best ve svém bulletinu Fleet Sheet. Sociální demokracie by prý „zpívala“ jinak, pokud by byl premiérem předseda strany Bohuslav Sobotka nebo místopředseda Michal Hašek.

ČSSD příliš věří Klausovým pohádkám, napsal americký novinář Best
Foto: Petr Merta
Popisek: Americký novinář Erik Best

Prezident Klaus akorát vtáhl politiky a své úhlavní nepřátele z ČSSD do vlastní hry. Přitom by mohl nechat vládu Petra Nečase (ODS) padnout. Novým premiérem by jmenoval Martina Kubu a umožnil mu setrvat ve funkci na dobu neurčitou, i když by nová vláda nezískala podporu Parlamentu.

„Zazvonil zvonec, a pohádce ČSSD o předčasných volbách je konec,“ uzavírá Best.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vfe

Jan Kuchař byl položen dotaz

zdravotní péče

Pane Kuchaři, nemyslíte, že na to vašem návrhu je smutná jedna věc, a to, že tu chybí dostatečná zdravotní péče, a že je třeba kvůli ní jezdit za hranice? Ono totiž problém není jen na hranicích, ale skoro všude, a to i ve městech. Lékařů je prostě málo. A co s tím vaše vláda udělala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…