Dan Landa vyděsil proslovem na Slavíku. A teď začal řádit na internetu

26.11.2012 10:24 | Zprávy

Zpěvák Daniel Landa v sobotu na slavnostním vyhlašování ankety Český slavík oznámil, že je ze všeho zklamán, proto opouští svou původní identitu a stává se kouzelníkem Žito 44. Aby převtělení bylo dokonalé, založil si Žito facebookový profil, na kterém prezentuje své vize i spolubojovníky.

Dan Landa vyděsil proslovem na Slavíku. A teď začal řádit na internetu
Foto: Facebook.com
Popisek: Facebookový profil nové identity Dana Landy

„Začínáme Velikánskou rolničkovou přestavbu. Zastavíme vlak a roztočíme kolotoč. Zlojedové, vracejte zemi,“ píše kouzelník a kejklíř Žito v prvním vzkazu hned poté, co se 4. listopadu 2012 zrodil a vstoupil na Facebook.  

Ambice své nové osobnosti vysvětlil Landa následně básní: „Landovi by bylo stydno mluvit pravdu pravdoucí. Rád mělť pohodu a klidno, pravda není žádoucí. A tak Žito a ne Landa, píše básně veselé. Ať je v Bohemii sranda, skliďme hrozny kyselé,“ veršuje někdejší písničkář.

„Zlodějové, připravte se. S láskou a v lásce se podělíte s vlastí o vámi nakradené,“ vzkazuje Žito v dalším vzkazu. K tomu mu má pomoci jistý „Král Karel“, kterého chce přivést na Vyšehrad jako bájného Krále králů. Prozatím dává facebookovým přátelům na vybranou, kdo by spasitelem mohl být, přičemž nabízí zpěváka Karla Gotta, herce Karla Rodena, ministra zahraničí Karla Schwarzenberga, a dva aktivisty Nadačního fondu proti korupci - miliardáře Karla Janečka a bývalého rozvědčíka Karla Randáka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

Radek Rozvoral byl položen dotaz

volby

Dost často mluvíte o tom, jak budou výsledky voleb zmanipulovány. Máte v plánu je napadnout u soudu? Na čem to bude záležet? A opravdu myslíte, že lidé, co budou volit v zahraničí, budou mít na výsledek voleb takový vliv? Podle mě se dost přeceňuje. Problém vidím jinde a vy ho taky zmiňujete, že lid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…