Diváci Václava Moravce rozjeli hádku nad rudým průzkumem

26.09.2012 15:48

Na facebookových stránkách pořadu Otázky Václava Moravce komentují lidé fakt, že v Ústeckém kraji by podle průzkumu vyhráli komunisté. A většinu z nich to opravdu zaráží a mají za to, že lidé velice rychle zapomněli na minulost.

Diváci Václava Moravce rozjeli hádku nad rudým průzkumem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Moravec ve svém diskuzním pořadu

„Voliči svůj kraj musí z duše nenávidět....” myslí si Daniel Šraub. Adam Varmuža ho uklidňuje s tím, že v průzkumu kolem oběda odpovídají hlavně ti, kteří nejsou v práci, tudíž to tak relevantní není.

„Komunisté, klienti vazebních věznic a nácci...“ pokračuje Filip Ušák. Lucie Jakubcová k tomu dodává, že nejsmutnější je fakt, že lidé mají tak krátkou paměť. „Nechápu to rozhořčení! Kdyby se lidi měli dobře, po komunistech by ani pes neštěk,“ připomněla naopak Edita Krislová. Ostatní to však označili za demagogii.

Vzhledem k tomu, že do studia přijde také zástupce DSSS, podivil se jeden z diváků nad tím, že Česká televize propaguje nedemokratické strany. „Jaroslave, ČT žádnou stranu nepropaguje. Nezaměňujte informování a propagování,“ upozornili ale administrátoři stránek.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: joh

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…