Doktor Macek stručně a břitce komentuje výsledek Českého slavíka

26.11.2012 13:56

Doktor Miroslav Macek se vysmál novopečenému Českému slavíkovi Tomáši Klusovi. Mladý kritik politických poměrů podle něj jen odpovídá na poptávku uřvaného národa, což Macek zkrátil do rýmovánky na čtyři slova.

Doktor Macek stručně  a břitce komentuje výsledek Českého slavíka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Písničkář Tomáš Klus

„Vyzývám lidi, aby s tím, co se teď u nás děje, něco udělali, a začali tak činit hned,“ řekl po svém vítězství Klus deníku Právo. „Jestli chceme začít revoluci, tak nejdřív v srdci a pak v hlavě.“

Klus také vyjádřil pochopení pro emotivní výstup Daniela Landy, který po spršce vulgarismů fascinovanému publiku sdělil, že mění svou identitu a místo zpívání začíná bojovat za protikorupčního aktivistu „krále Karla“ Janečka.

Klus o jeho vystoupení řekl: „Myslím si, že tím, jak se k sobě lidi chovají, jsou dnes mnozí hodně naštvaní. Rozumím Landovi, i když zvolil velmi razantní způsob.

Proti jeho mudrování se podle Macka ozvala řada pobouřených reakcí. Macek sám se k vítězi populární ankety staví s nadhledem a národu vzkázal pouze jeden verš: „Jaký vkus, taký Klus“.   

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…