Drábek a další skandál? Po tisících lidí bez jídla jde prý o porušení zákona

21.02.2012 17:45 | Zprávy

Vedení KDU-ČSL se domnívá, že Ministerstvo práce a sociálních věcí zřejmě nevypsalo výběrové řízení na dodání systému pro vyplácení sociálních dávek. Podle místopředsedy KDU-ČSL Jana Bartoška vedení ministerstva obchází zákon.

Drábek a další skandál? Po tisících lidí bez jídla jde prý o porušení zákona
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek

Tiskový mluvčí KDU-ČSL Martin Horálek pro ParlamentníListy.cz uvedl: “Místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek podal podnět na ÚOHS, ve kterém požádal o zastavení plateb za vytvoření nového systému výplaty sociálních dávek."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Irena Ševelová

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…