Je to prasák a Zeman má pravdu, Kalouskovy ponožky. Slyšte internetového levičáka

20.05.2013 8:12 | Zprávy

ROZHOVOR V čem je Nečas, Kalousek či Schwarzenberg lepší než komunisté? Takto se ptá Milan Mráz, který provozuje nejsilnější protivládní stránku na Facebooku a netají se tím, že bude volit KSČM. V rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz zakladatel stránky, ke které se hlásí téměř 30 tisíc uživatelů, vysvětluje proč. Okomentoval i spor kolem historika Martina C. Putny, kterého prezident Zeman odmítl jmenovat profesorem.

Je to prasák a Zeman má pravdu, Kalouskovy ponožky. Slyšte internetového levičáka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Odbory uspořádaly na Václavském náměstí demonstraci proti vládě. Pak se demonstrující přesunuli na Národní třídu

Nedávno jste na Vaší facebookové stránce "Stydím se za vládu ČR a chci její demisi" publikoval nástin plánu, jak "osladit" vládním politikům nadcházející volební kampaň. Můžete už poodhalit podrobnosti?

Tak to zatím nechci prozradit, tuto "radost a překvapení" pro současné vládní politiky si nechám až do volební kampaně. Plán včas zveřejním a věřím, že se pomocí sociální sítě začne šířit po ČR a občané se zapojí. Bez zapojení občanů to nepůjde, ale vzhledem k tomu, že nebude potřeba nikam speciálně vyjíždět, protože na politiky budeme narážet na ulicích a náměstích ve svých městech, stejně tak jako na jejich plakáty a billboardy na každém rohu, tak věřím, že se lidé zapojí.

Kam až by podle vás bylo dobré zajít? Mohou politici čekat i třeba házení vajíček, jak to známe z minulé kampaně vůči ČSSD?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radim Panenka

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

O lepších podmínkách pro život v regionech se mluví roky

Mluvíte o nich i vy, co jste ale vy sám nebo vaše hnutí udělali proto, aby lidé neměli potřebu se stěhovat do velkých měst? Vždyť děláte přesně opak, rušíte v malých obcích pošty, úřady....

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…