Kandidát Franz to rozjíždí ve velkém: Úspěch vyráží dech

3. 8. 2012 20:08

Kontroverzní skladatel Vladimír Franz vzal svou kandidaturu na budoucího českého prezidenta vážně. A evidentně s ním souhlasí i veřejnost. Na Facebooku má už 10 tisíc příznivců a byl dokonce zveřejněn seznam míst, na kterých se lidé mohou podepisovat.

Kandidát Franz to rozjíždí ve velkém: Úspěch vyráží dech
Foto: fcb
Popisek: Vladimír Franz
reklama

V České republice je nyní 21 míst, kam se mohou lidé přijít podepsat na petici, která Franzovi umožní kandidaturu na Hrad. Organizátoři na facebookové stránce Vladimír Franz prezidentem kromě toho zveřejnili ještě tři festivaly, na kterých lidé petiční archy najdou.

Vše o kandidátovi Franzovi čtěte ZDE

Franzovi spolupracovníci jsou ohlasem veřejnosti zjevně velmi zaskočeni. Připravují oficiální internetové stránky a z podpory lidí mají radost. „Velice si ceníme nebývalého nasazení veřejnosti. Právě vy jste doslova alfou i omegou celé nadcházející volby. Pište nám dál,” píše se na stránkách. “Spontánní a masová pozitivní reakce napříč celou českou společností nám doslova vyrazila dech,“ přiznávají.

Ohlasů je na stránce opravdu hodně – a většinou pozitivních. Mnoho lidí také organizuje sbírání podpisů z vlastní iniciativy.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…