LIDEM do voleb nejdou. Mají jen sto členů

28.08.2012 12:37

Necelé tři měsíce po registraci má nejmenší vládnoucí koaliční strana LIDEM přes sto členů. Petici nutnou pro její vznik přitom ke konci května podepsalo na 1770 lidí. Je v podstatě vyloučeno, že by se strana zúčastnila krajských či senátních voleb, napsal server Aktuálně.cz.

LIDEM do voleb nejdou. Mají jen sto členů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake ve studiu OVM

"Máme přes sto členů. V Jihočeském kraji mám naplánované schůzky s mnoha zajímavými lidmi, ale zatím nedokážu říct, kolik z nich se stane členy a kolik zůstane v rovině příznivců," řekl serveru Aktuálně.cz poslanec Viktor Paggio (LIDEM).

Jeho slova potvrdil i mluvčí strany Miloš Skácel. Volby navíc nejsou pro stranu prioritou. "Už kvůli penězům to není naše priorita, nemáme v tuto chvíli žádné sponzory, teprve nedávno jsme založili bankovní účet," uvedla na konci června jeden z hlavních důvodů neúčasti ve volbách vicepremiérka Karolína Peake.

Ačkoliv se zdálá být možnost, že by strana v některém kraji postavila kandidátku, passé, zůstávalo otevřené, zda se jednotliví členové zúčastní voleb na kandidátce některého z místních hnutí.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…