Landa- Žito začal souvěrcům prodávat oblečení. Už má vyprodáno

14.12.2012 22:13

Fanoušci zpěváka Dana Landy alias Žita 44 si odteď mohou v jeho internetovém obchodě pořídit trika, mikiny či čepice z první limitované edice se symboly, se kterými je Landa spojován. Na jednom z triček je například rolnička, protože se rozhodl zahnat zloděje rolněním.

Landa- Žito začal souvěrcům prodávat oblečení. Už má vyprodáno
Foto: Facebook.com
Popisek: Facebookový profil nové identity Dana Landy
reklama

„Váš obrovský zájem o věci z první kolekce oblečení Žito 44 předčil naše očekávání,“ píše Žito 44 na svém oficiálním profilu na Facebooku. Jelikož se jedná o limitované edice, kdy každý kus má svoje unikátní číslo, byl Žito 44 nucen dočasně pozastavit prodej, aby zaručil uspokojení všech.

„Chci zazvonit, aby zloději věděli, že na ně myslím,“ tvrdí Landa, a zřejmě i proto na jeho tričkách najdeme rolničky.

O všem Žito 44 informuje na svém Facebooku, kde mimo jiné svolává k akcím, o kterých mluvil během projevu při předávání cen Český slavík. Tam vysvětlil, proč končí s kariérou. Nadále chce vystupovat jen jako kouzelník Žito 44. Žito je prý bájné vzkříšení šaška krále Václava, který se zjevoval ve chvíli, kdy se „kradlo a šidilo“. Žito se chce například zařadit mezi nejlepší akrobatické piloty na světě nebo plavat na hřbetech tygřích žraloků. Přitom bude propagovat svůj myšlenkový systém či přístup k člověku.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jno
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…