Nadšený řev na sjezdu ČSSD: Takto Zeman týral Nečase, Kalouska a Peake

15.03.2013 13:38 | Zprávy

UVNITŘ VIDEO Projev prezidenta republiky Miloše Zemana byl jedním z očekávaných vrcholů sjezdu ČSSD. Zeman v něm uvedl, že si jako občan přeje vítězství sociální demokracie a tvrdě se vysmál vládním politikům. Uvedl, že do vnitřních záležitostí ČSSD zasahovat nechce, ale v několika náznacích přece jen část strany podpořil.

Nadšený řev na sjezdu ČSSD: Takto Zeman týral Nečase, Kalouska a Peake
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na sjezdu ČSSD vystoupil také nový prezident Miloš Zeman

Miloš Zeman vstoupil do sálu několik minut po třinácté hodině a přivítal ho potlesk ve stoje a na pódiu předseda strany Sobotka. „Počkejte s tím potleskem raději až na konec mé řeči," zdraví Miloš Zeman delegáty.

V úvodu Zeman zavzpomínal na roky 1993-2001, kdy sjezdy ČSSD oslovoval z pozice jejího předsedy. „Považuji tuto dobu za nejkrásnější roky svého života,“ svěřil se. „Během pěti let jsme tehdy z vysmívané sedmiprocentní strany vstoupili do Strakovy akademie hlavním vchodem,“ připomněl sociálním demokratům jejich úspěšnou minulost.

Pak však varoval, že pouze vyhrát volby nestačí. „Pokud neumíte vládnout, tak svou popularitu a prestiž zase rychle ztratíte. Nám se podařilo vyvést zemi z krize, nastartovat ekonomický růst a provést řadu důležitých reforem. Myslím, že na výsledek tehdejšího vládnutí mohou být všichni sociální demokraté právem hrdí,“ zhodnotil tehdejší předseda strany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…