Kateřina Zemanová , která dostala kromě policejní ochranky k dispozici také vládní limuzínu, hned v sobotu využila komfortu a z módní show, kterou sama moderovala, odvezla i své přátele. "Donedávna se něžná tvář kampaně Miloše Zemana (SPOZ) tvářila ještě skromně, zřejmě se však s novou blahobytnou situací začíná sžívat," píše nejčtenější český deník Blesk.
"První slečna" sice tvrdí, že původně ochranku vlastně ani nechtěla, ale bylo jí prý vysvětleno, že je to v jejím případě nezbytné. "Zvykla jsem si docela rychle," dodala.
Všechno je v pořádku
Do policejní limuzíny Audi A8, kterou řídili její dva bodyguardi, pozvala i své dva kamarády. Tomáš Kužel, náměstek policejního prezidenta, Blesku sdělil, že Kateřinino rozhodnutí svézt i své přátele je v pořádku.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: adr