Premiér ztloustl, uvádí bulvár. A prý v tom není sám

27.07.2012 8:14

Bulvární deník Blesk si vzal v pátek na mušku tělesnou váhu politiků. Podle deníku se někteří z nich ve svých postech pěkně nafoukli. Může za to prý strava doslova "za hubičku", někteří poslanci tak mají problém vůbec se vejít do sněmovních lavic.

Premiér ztloustl, uvádí bulvár. A prý v tom není sám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Koláčky
reklama

Blesk získal ceny z utajovaného jídelníčku poslanecké kantýny. Polévka tam stojí 9 korun, obalovaný květák 39 korun. Na pečeném kuřeti s bramborem i oblohou si mohou poslanci pochutnat za 60 korun. A jako dezert se nabízí rakvička se šlehačkou za 6 korun.

Jako by nestačilo, že ve svých úřadech mají celodenní stravu za symbolické ceny, politici se navíc často zdarma vykrmují na různých pracovních rautech a večeřích. Někteří zákonodárci by těmto svodům měli raději odolávat a trochu se krotit. Jinak si prý budou muset odhlasovat další výdaj: gumové lavice.

Co takhle vyměnit kantýnu za návštěvu posilovny?

"Všimli jste si, jak se mu změnil počet bradiček?" Komentuje deník například změnu hmotnosti u Petra Nečase poté, co se stal premiérem. "Co takhle zajít místo do sněmovní kantýny do posilovny?" navrhuje zase poslanci Jiřímu Šlégrovi, bývalému hokejistovi. Tatam je prý jeho někdejší vypracovaná postava.

Politici by se nad svým stravováním měli zamyslet a vzít si příklad z místopředsedy Senátu Zdeňka Škromacha, který se rozhodnul zhubnout.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…