Problémy ČEZ v Bulharsku nekončí. Teď jim dokonce chtějí sebrat licenci

19.02.2013 11:24

Bulharská prokuratura navrhla odebrání licence na distribuci elektřiny společnosti ČEZ. Důvodem je prý systematické porušování stanovených pravidel pro distribuci.Informaci přinesla Česká televize.

Problémy ČEZ v Bulharsku nekončí. Teď jim dokonce chtějí sebrat licenci
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

ČEZ se stal v Bulharsku terčem mohutné kritiky po zvýšení cen elektřiny na přelomu roku. Na náměstích bulharských měst se scházely tisíce občanů, kteří protestovali proti českému distributorovi.  

Společnost námitky odmítala a vysoké účty vysvětlovala prodloužením zúčtovacího období a tuhou zimou, která lidi nutí více topit. Není to první problém společnosti ČEZ se zahraničními spotřebiteli. V Albánii byli při protestech veřejnosti dokonce napadáni zaměstnanci místní pobočky ČEZu.  

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…