Poslanci Věcí veřejných začali už při projednávání programu vystupovat s dlouhými projevy, k velké nelibosti ostatních poslanců, v nichž upozorňovali na nebezpečí, které těmto krajským nemocnicím hrozí, a žádali o zařazení těchto bodů do programu. Sněmovna ale jejich návrhy odmítla.
Co vás vedlo k podobnému kroku?
Schůze sněmovny běží už několik dnů, během nichž se naprosto vyostřila do totální krize situace s krácením lůžek v nemocnicích. Pojišťovny se snaží rušit i celá oddělení a má to být zhruba 80 nemocnic, které mají být zasaženy. Týká se to tak desítek tisíc pacientů, kteří ztratí možnost získat lékařské ošetření v dostupné vzdálenosti. Tato krize vrcholí, zbývá už jen pár dnů na uzavření smluv a je jasné, že do 1. ledna smlouvy uzavřené nebudou.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



