Škromach si to vypořádal s Dienstbierem: Pomáháš pravici, podporuješ knížete

16.01.2013 15:06

„Miloš Zeman je pro mě nevolitelným kandidátem,“ prohlásil místopředseda ČSSD a neúspěšný prezidentský kandidát Jiří Dienstbier. A to i přesto, že volbu Zemana jeho strana prosazuje. Svým postojem ale vyvolal bouři na poli sociální demokracie a kritizují ho i někteří komunisté.

Škromach si to vypořádal s Dienstbierem: Pomáháš pravici, podporuješ knížete
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pojďte se s námi podívat do zákulisí před prezidentskou superdebatou
reklama

„Pravicové kruhy jen zneužily důvěřivost Jirky Dienstbiera,“ píše Zdeněk Škromach, místopředseda ČSSD, na svém facebookovém profilu. „Je s podivem, že se Jirka Dienstbier začíná řadit mezi zástup pravicových podporovatelů knížete jako je ODS či Konzervativní strana,“ dodává.

Paradoxní podle Škromacha je fakt, že se Dienstbier ještě před pár dny domáhal dodržování doporučení ČSSD vedoucími představiteli.

Dienstbier podle Konečné neumí překročit svůj stín

Dienstbierovo prohlášení pobouřilo i poslankyni za KSČM Kateřinu Konečnou. „Může mi někdo říct, co ten Dienstbier chce???? Co to předvádí???  Neumí překročit svůj stín…“ napsala na svůj profil.

Dienstbier uvedl, že Zeman na Hradě by poškozoval sociální demokracii. Kritizuje také jeho spolupracovníky a především jejich vazby, které neváhal označit jako mafiánské.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nem

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…