Sobotka z ODS vysvětlil čtenářce, proč musel chodit na VUML

07.11.2012 15:27 | Zprávy
autor: joh

Kandidát na prezidenta za ODS Přemysl Sobotka odpověděl čtenářce ParlamentníchListů.cz na dotaz, proč absolvoval Večerní univerzitu marxismu-leninismu. Podle něj to rozhodně nelze srovnávat s členstvím v KSČ, kde nebyl.

Sobotka z ODS vysvětlil čtenářce, proč musel chodit na VUML
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Přemysl Sobotka

„Měl jsem tři možnosti. Vstoupit do KSČ, to pro mě bylo nepřijatelné. Odejít z nemocnice, kde jsem byl primářem rentgenologie anebo absolvovat školení, které jsem stejně už prodělal jako každý jiný vysokoškolák, který dělal státnice,“ napsal Sobotka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…