TOP 09 ovládla sociální sítě. Její projekty navštívily už statisíce lidí

24.03.2013 22:30

Strana TOP 09 již od doby svého vzniku využívá sociální sítě k poskytování informací a získávání dalších příznivců. Podle mluvčí TOP 09 Alžběty Plívové už na jejich internetové projekty zavítaly statisíce lidí. A jejich počet neustále roste.

TOP 09 ovládla sociální sítě. Její projekty navštívily už statisíce lidí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek s Karlem Schwarzenbergem na inauguraci Miloše Zemana
reklama

 

„Vyvinuli jsme vlastní komunitní portál My.TOP09.cz, na kterém se sdružují lidé se zájmy o konkrétní témata a baví se o nich s našimi poslanci či šéfy expertních komisí. Zavedli jsme i nástroj pro podpisové akce, díky kterým víme, má-li či nemá nějaký legislativní návrh podporu našich příznivců,“ uvedl volební manažer TOP 09 Jaroslav Poláček.

Karle, můžeme si tykat?

TOP 09 se tak v internetovém prostředí řadí k nejúspěšnějším politickým stranám. „Na Facebooku máme přes šedesát tisíc příznivců, u Karla Schwarzenberga dokonce dvě stě patnáct tisíc. Dosahujeme i vysokých čísel, co se interakcí týče. Náš Twitter je jedním z nejúspěšnějších v Česku,“ informoval správce sociálních sítí TOP 09 Petr Ducháček.

Kromě Facebooku a Twitteru strana hojně využívá i portál YouTube. Nejsledovanějším jejich příspěvkem se zde stalo video „Karle, můžeme si tykat?“ s Karlem Schwarzenbergem a Miki Kopasem v hlavní roli, které spatřilo více jak 300 tisíc lidí. Dalším úspěšným počinem byl volební klip Admirál Schwarzenberg, který má přes čtvrt milionu zhlédnutí.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nem
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…