Tajně natočený dokument o Havlovi. Dnes bude představen

08.02.2012 6:06 | Zprávy
autor: čtk, mp

Dosud neznámý filmový dokument o Václavu Havlovi z 80. let představí dnes v Praze italský novinář Gabriele Nissim. Záznamy o opozici a odporu proti komunistickému režimu tajně natočil při svých návštěvách Československa v roce 1986.

Tajně natočený dokument o Havlovi. Dnes bude představen
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý prezident ČR Václav Havel

Dokument s titulem Mladí antipolitikové uvede v Obecním domě v Praze Nissim a občanské sdružení Art for public. Představí též petici pro Evropský parlament, která požaduje vyhlášení evropského dne spravedlivých.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…