V Ústeckém kraji se evakuovaly už i obce na Litoměřicku. Lovochemie přestala vyrábět

03.06.2013 18:17 | Zprávy

Nejen krajské město a Děčín, ale i další obce a vísky v Ústeckém kraji zápolí s povodňovou vlnou. Na Litoměřicku byly z důvodů ohrožení velkou vodou evakuovány obce Křešice, Žalhostice, České Kopisty a Mlékojedy. V osm hodin ráno zasedal i krizový štáb ředitele zdejších hasičů. Podle hydromap vodařů je situace nejhorší pod Flájskou přehradou na Mostecku.

V Ústeckém kraji  se evakuovaly už i obce na Litoměřicku. Lovochemie přestala vyrábět
Foto: Facebook.com
Popisek: Povodně 2013

Na Litoměřicku voda dosáhla ráno 587 cm. Hasiči připravili tisíc pytlů s pískem a distribuují je na potřebná místa. Lovosický podnik Lovochemie z Babišovy skupiny Agrofert odstavil výrobu. V Roudnici nad Labem byla postavena protipovodňová stěna. Ve Štětí byla uzavřena silnice u podniku Mondi, který rovněž omezil výrobu.

Průjezdy železničním koridorem

Roudničtí lidé se ptají, proč se nezajistí průjezdy železničním koridorem. Podle místních na něj po celý víkend několikrát popadaly stromy, takže je potřeba je nejprve odstranit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Lucie Bartoš

To jako vážně?

Myslíte, že o tom, kdo by měl být premiér má rozhodovat nějaký posudek? A co volby a lidi? Berete jejich rozhodnutí vůbec vážně? Jestli politik může kandidovat, proč by nemohl být pak ministr, premiér nebo třeba prezident? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…