Veselý kníže Schwarzenberg: Víte, ona má plotýnky v hajzlu...

27.02.2012 10:13 | Zprávy

Někteří čeští politici v poslední době věnují větší pozornost dění na Ukrajině. Europoslankyně Zuzana Roithová (KDU-ČSL) se chtěla ve vězení osobně setkat s bývalou premiérkou Julií Tymošenkovou, aby si s ní promluvila hlavně o jejím zdravotním stavu, ale nebylo jí to umožněno. V pořadu 168 České televize se ke zdravotnímu stavu bývalé ukrajinské premiérky vyjádřil i šéf české diplomacie Karel Schwarzenberg (TOP 09), přičemž jadrností svého výroku opět upoutal pozornost.

Veselý kníže Schwarzenberg: Víte, ona má plotýnky v hajzlu...
Foto: Martin Kovář
Popisek: Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg

Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) je znám tím, že si ve svých projevech příliš nebere servítky, což je u šéfa diplomacie poněkud nezvyklé. Svou pověst znovu potvrdil i prohlášením na adresu bývalé ukrajinské premiérky Julie Tymošenkové, když v pořadu České televize 168 hodin komentoval její zdravotní stav.

Nemoc Tymošenkové

„Ona trpí tím, co mám taky, plotýnky má v hajzlu. Pardon. A protože vím, jak je to bolestné, mám s ní naprostý soucit,“ prohlásil v závěru pořadu Schwarzenberg.

Tymošenková je v současné chvíli za mřížemi a o její situaci se zajímá řada českých politiků. Mezi nimi např. europoslankyně Zuzana Roithová (KDU-ČSL).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Zbraně

Zaujal mě váš komentář ke zbraním. Máte naprostou pravdu, že kdo chce jakoukoliv zbraň použít třeba k zabíjení, že si ji nějak opatří - většinou nezákonně. Ale co mě zajímá je váš pohled na to, aby lidé mohli použít legální zbraň pro svou ochranu nebo ochranu majetku? Protože co vím, tak je většina ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…