Zahradil rebelům z ODS: Nevidíte si na špičku nosu, hrdinové

5. 9. 2012 12:25

Europoslance za ODS Jana Zahradila velmi rozzlobil postoj některých poslanců ODS, kteří odmítají podpořit zvýšení DPH a jsou ochotni ohrozit i další existenci vlády. Podle něj by si měli uvědomit, že proti tomu, co by se stalo po nástupu jakékoli jiné vlády, je nějaké jedno procento detail.

Zahradil rebelům z ODS: Nevidíte si na špičku nosu, hrdinové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil na konferenci Vize 2020
reklama

„Vzkaz pro všechny, co chtějí zachraňovat ideově čistý profil ODS bojem proti 1 % DPH: nevidíte si na špičku nosu. Jestli kvůli tomu 1 % pokácíte vládu, tak vás ujišťuji, že se brzo nebudete muset starat o žádné DPH. Ani o sazbu přímých daní. Ani o rozpočet,“ upozorňuje Zahradil.

Podle něj je jasné, že kdokoli, kdo přijde po Petru Nečasovi, upíše Českou republiku do bankovní, fiskální, daňové i jiné unie, kterou určí Brusel. A to Zahradil odmítá.

„A daně a rozpočty se pak brzy budou určovat v Berlaymontu (sídlo Evropské komise), potažmo na německém ministerstvu financí (když už to Německo všechno platí). Tak jen směle do toho, hrdinové. Nezapomeňte si pak i rozpustit sněmovnu, protože už ji k ničemu nebudeme potřebovat,“ napsal na Facebook europoslanec.

Ing. Jan Zahradil

  • ODS
  • Řekněme NE evropské federaci!
  • europoslanec

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…