Bárta: Mají na mě další špínu. Scházejí se

08.05.2011 14:32 | Zprávy

Exministr dopravy a kandidát na šéfa Věcí veřejných Vít Bárta očekává další útok na svou osobu. A naznačuje, že přijde od dvojice Tluchoř – Kočí. Na svém Facebooku své příznivce varoval, že mohou v budoucnu očekávat další "odhalení" na jeho adresu. Oni se nescházejí po hospodách zbytečně, doplnil Bárta pro ParlamentníListy.cz.

Bárta: Mají na mě další špínu. Scházejí se
Bárta varuje před tím, že proti němu budou pokračovat útoky. Za tím vidí dvojici svých nepřátel. Bývalou véčkařku Kristýnu Kočí a Petra Tluchoře z ODS. Ti podle Bártova přesvědčení plánovali, jak by se vláda mohla obejít bez Věcí veřejných s pomocí přeběhlíků.

Exministr počítá s tím, s tím, že v budoucnu přijdou další rány pod pás. „Tluchoř a Kočí nechodí do hospody jen kvůli počasí. Je to jen důkaz, že skočila šarvátka a válka bude pokračovat. Proto upozorňuji své příznivce i na pokračující negativní kampaň, která přijde," uvedl pro ParlamentníListy.cz Bárta. Očekává tedy další nařčení poté, co byl médii obviněn z uplácení vlastních poslanců nebo snahy ovládnout politiku skrze bezpečnostní agenturu ABL.

Zaregistruj se a vyhraj. Více info

My jsme ústupky dělali

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tomáš Urban

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ Teplárenská zahajuje topnou sezónu na východě Čech

11:56 ČEZ Teplárenská zahajuje topnou sezónu na východě Čech

V reakci na výrazné ochlazení v podhorských oblastech Krkonoš zahajuje společnost ČEZ Teplárenská to…