Chybí možnost adoptovat děti. Homosexuálové kritizují občanský zákoník

11.11.2011 23:01 | Zprávy

Aktivisté bojující za práva sexuálních menšin protestují proti novému občanskému zákoníku. Tvrdí, že nová norma vůbec neřeší registrované partnerství ani osvojení dítěte stejnopohlavními páry.

Chybí možnost adoptovat děti. Homosexuálové kritizují občanský zákoník
Foto: Hans Štembera
Popisek: Děti - ilustrační foto
Zástupci Platformy pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu (PROUD), která bojuje za práva homosexuálů a transsexuálů, tvrdí, že partneři či partnerky si tak pořád nemohou podat žádost o osvojení ani o společnou pěstounskou péči.

Osvojení v zahraničí nebude uznáno 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: V Elektrárně Ledvice se odehraje běh Po schodech pro dobrou věc

10:34 Nadace ČEZ: V Elektrárně Ledvice se odehraje běh Po schodech pro dobrou věc

Dějištěm zajímavého sportovního klání se tuto sobotu 13. prosince stane nejvyšší rozhledna v České r…