Doktor Macek poradil ODS: Ukažte lidem tuhle šílenost

16.05.2013 10:05

Doktor Miroslav Macek se obává, že hospodářský pokles v Evropě rozhodně nepovede k tomu, že by se někdo zamyslel nad smyslem dosavadních snah politiků. U nás pak nikoho ani nenapadne trestat ty, kteří způsobili průšvih s fotovoltaikou.

Doktor Macek poradil ODS: Ukažte lidem tuhle šílenost
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek s manželkou Petrou

Macka zaujala informace, že hrubý domácí produkt v prvním čtvrtletí letošního roku klesl nejen v České republice, ale rovněž v sedmnácti dalších evropských státech. „Předpokládám ovšem, že politikové z těchto států nám budou nadále tvrdit, že jejich protikrizová opatření jsou ta nejlepší z možných,“ obává se Macek. Budeme tedy svědky toho, jak se evidentně neúčinné recepty ještě zesilují a prohlubují."

Dále jej zaujala slova předsedkyně Energetického regulačního úřadu Aleny Vitáskové: „Letos na podporu obnovitelných zdrojů poputuje 44,4 miliardy korun. Tyto náklady v příštích dvaceti letech ještě vzrostou a Česko na ně nemá,“ uvedla předsedkyně.

Podle Macka tak má ODS vyřešenou svou kampaň před následujícími volbami. „Stačí jen rozvěsit billboardy a vylepit plakáty s fotografiemi a jmény znovu kandidujících poslanců ČSSD (a že jich bude!), kteří se o tuto šílenost zasloužili,“ doporučuje občanským demokratům.

Co napsal doktor Macek:

Hrubý domácí produkt klesl v 1. čtvrtletí letošního roku v 17 evropských státech, včetně Česka, kde klesl o 1,9 %. Předpokládám ovšem, že politikové z těchto států nám budou nadále tvrdit, že jejich protikrizová opatření jsou ta nejlepší z možných a je zapotřebí je ještě zesílit a prohloubit…

Do toho pronáší Alena Vitásková, předsedkyně Energetického regulačního úřadu, následující slova: Letos na podporu obnovitelných zdrojů poputuje 44,4 miliardy korun. Tyto náklady v příštích dvaceti letech ještě vzrostou a Česko na ně nemá.

Závidím ODS jednoduchost příští volební kampaně: Stačí jen rozvěsit billboardy a vylepit plakáty s fotografiemi a jmény znovu kandidujících poslanců ČSSD (a že jich bude!), kteří se o tuto šílenost zasloužili!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Soudní znalec v akci: „To mi řekl on.“ Lež. „Znal jsem ho.“ Lež. „Byli tam odborníci.“ Lež. A další a další. Pak se soudkyně nadechla a řekla…

4:46 Soudní znalec v akci: „To mi řekl on.“ Lež. „Znal jsem ho.“ Lež. „Byli tam odborníci.“ Lež. A další a další. Pak se soudkyně nadechla a řekla…

Několikrát jsme se v rámci sledované kauzy údajně padělaných obrazů, kdy ovšem nikdy nedošlo k odhal…