Doubrava se za svá slova o ovládnutí světa Židy omluvil

08.10.2011 15:12 | Zprávy
autor: joh

Senátora Jaroslava Doubravu (Severočeši.cz) rozzlobil vládní plán na zvýšení DPH na knihy a noviny. Použitím citace ze známého antisemitského spisu Protokoly sionských mudrců přirovnal krok vlády k údajnému plánu Židů na ovládnutí světa.

Doubrava se za svá slova o ovládnutí světa Židy omluvil
Foto: senat.cz
Popisek: Senátor Jaroslav Doubrava ze sdružení Severočeši.cz

"Před časem se mi dostalo do rukou takové zajímavé čtení nazvané Sionské protokoly," uvedl svůj projev.

K tématu:
Průšvih v Senátu: Doubrava citoval ze Sionských protokolů



Citoval ze zmíněného spisu: "Daň zadusí prázdnou literární ctižádostivost, strach před tresty učiní spisovatele na nás závislými, i kdyby se pak ještě někdo našel, kdo by chtěl proti nám psát, nikdo jeho spisy nevytiskne,“ řekl Doubrava.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Emisní povolenky

Myslíte, že se blížíme k jejich zrušení? Já si to nemyslím. Nevím, co by se muselo stát, aby ke zrušení došlo. Vy ano? Vždyť o nich jako o řadě dalších věcí rozhodují nevolení lidé. Tak jak docílit toho, aby byli nahrazeni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadávají na Babiše, přesto úřadují na Babišově Úřadu vlády

13:17 Nadávají na Babiše, přesto úřadují na Babišově Úřadu vlády

Na Úřadu vlády pracují lidé s přímými vazbami na Stranu zelených, neziskové organizace a aktivistick…