Jsme pod nadvládou bulvárních kreatur. Shodí klidně i vládu, tvrdí Martin Michal

23.10.2011 16:00 | Zprávy

NA HRANĚ S XAVEREM Manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové a její manažer v jedné osobě, Martin Michal, vede mnoho soudních sporů proti médiím, které prý poškodily jejich dobré jméno, pověst i finance. Proslul hlavně soudem s Martou Kubišovou, která podle něj zmařila připravované turné znovuobnovených Golden Kids. Michal je tak nespokojený se stavem justice u nás, že se rozhodl obrátit se do zahraničí a tam se svých práv domoci.

Jsme pod nadvládou bulvárních kreatur. Shodí klidně i vládu, tvrdí Martin Michal
Foto: archiv
Popisek: Martin Michal a Helena Vondráčková
Rozhovor s Martinem Michalem vedl exkluzivně pro ParlamentníListy.cz showman a moderátor Frekvence 1 Luboš Xaver Veselý.

 

Co sledujete tím, že jste svoji firmu postoupil do Ameriky? K čemu je to dobré?

Nebyla to moje společnost, ale společnost, kterou vlastnila Helenka. Američané se prostě již nemohli dívat na to, jakým způsobem je zde praktikováno právo, respektive bezpráví a proto se rozhodli nám nabídnout pomoc. Postupně přebírají naši právní ochranu a budou ji uplatňovat tam, kde právo funguje a je dostupné. Je smutné, že to zatím v České republice nejde, ale to je ve světě známá věc. Česká republika je jednou z nejvíce žalovaných zemí na světě. To samo o sobě již o něčem svědčí.

Co může znamenat pro Českou republiku skutečnost, že vaše firma je teď americká?

Česká republika v tomto případě musí dávat pozor, aby nedošlo ke zmaření investic našich vlastníků. Zatím si bohužel pozor nedává a také to bude mít následky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Luboš Xaver Veselý

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Povodí Moravy: Jižní část Olomouce chrání nová protipovodňová opatření

20:30 Povodí Moravy: Jižní část Olomouce chrání nová protipovodňová opatření

Povodí Moravy dokončilo úpravy řeky Moravy v jižní části Olomouce. Protipovodňovou ochranu městských…