Mše za Eduarda Janotu bude ve Sv. Vítu. Povede ji Duka

22.05.2011 15:59 | Zprávy

Po nečekaném odchodu ekonoma a exministra Eduarda Janoty budou mít Pražané možnost se s ním naposledy rozloučit už tento pátek.

Mše za Eduarda Janotu bude ve Sv. Vítu. Povede ji Duka

Se v pátek zesnulým ekonomem a exministrem financí se totiž budou moci rozloučit už v pátek 27. května od 10 hodin v katedrále svatého Víta na Pražském hradě. Pohřební mši svatou bude sloužit pražský arcibiskup Dominik Duka.

"Pan Janota pro mne představuje správný typ státního úředníka, naprosto odpovědného, pracovitého, zcela spolehlivého," uvedl Duka.

Duka vzpomíná

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jas

Šmírování

Je evidentní, že se EU snaží prosadit to šmírovaná lidí za každou cenu. Zajímá mě, kdo za tím stojí a proč to pořád řeší, když co vím, je většina členských států proti? Nebo vy jste snad pro?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ERÚ: Regulované ceny elektřiny a plynu na rok 2026

7:23 ERÚ: Regulované ceny elektřiny a plynu na rok 2026

Rada ERÚ schválila cenové výměry, kterými úřad každoročně stanoví regulované ceny elektřiny a plynu …