Nenávidí pravici a chystá akci: Na tuhle pomstu koalice nezapomene

8. 5. 2013 12:53

Největší protivládní facebooková skupina „Stydím se za vládu ČR a chci její demisi“ chystá na parlamentní volby v příštím roce Nečasovu kabinetu nemilé překvapení. To, co vládní koalici bude čekat v ulicích, ještě nezažila, slibují organizátoři akce a již nyní vyzývají občany k zapojení.

Nenávidí pravici a chystá akci: Na tuhle pomstu koalice nezapomene
Foto: youtube.cz
Popisek: Hit internetu. Český politický protest song
reklama

Správce facebookové skupiny „Stydím se za vládu ČR a chci její demisi“ píše, že už teď má ďábelský plán, jak se občané mohou pomstít politikům vládní koalice ODS, TOP 09, LIDEM a VV. Během volební kampaně vyzývá správce Milan vyrazit do ulic a na náměstí, kde bude koalice „prosit“ o hlasy.

„Garantuji jim, že takovou volební kampaň ještě nezažili, co je bude na ulicích a náměstích od nás občanů čekat! Budu k tomu samozřejmě potřebovat vás, všechny občany v ČR, k zapojení v místech svých bydlišť,“ píše se na fanouškovské stránce, která narostla už na 27 tisíc členů. Podrobnosti o akci chtějí organizátoři sdělit, až přijde čas. „Poznají hlas národa na vlastní kůži, jen tak na to nezapomenou, bez vás, občanů ČR, to však nepůjde,“ píše se na stránce.

Příspěvek mezi fanoušky vzbudil převážně pozitivní ohlasy. „Jdu do všeho zlého!“ píše fanoušek Karel. „Chci věřit, ale kdo bude chodit do ulic, když lidi jen nadávají doma a v hospodě. Nic se nezmění,“ komentuje uživatel Michal.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jno
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jurečka a Pekarová měli žně na Radiožurnálu. Důkaz, nezvratná svědectví. A ještě fakta kolem jistých členů ODS. Rozhlasová rada zasedala

4:44 Jurečka a Pekarová měli žně na Radiožurnálu. Důkaz, nezvratná svědectví. A ještě fakta kolem jistých členů ODS. Rozhlasová rada zasedala

Radní Českého rozhlasu Tomáš Kňourek na posledním jednání Rady ČRo upozornil na to, že Český rozhlas…